Εκλογές 2014: Οι σταυροί προτίμησης των υποψηφίων του συνδυασμού «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΓΟΡΤΥΝΑΣ» του κ. Σταύρου Ξυλούρη

510

 

Ονομασία Συνδυασμού
«ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΓΟΡΤΥΝΑΣ»
Ξυλούρης Σταύρος του Βασιλείου
(Υποψήφιος Δήμαρχος)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ    ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Βιολάκη Γεωργία του Αντωνίου 111
Γαρεφαλάκη Μελτίνη του Ευαγγέλου 35
Γαργανουράκης Στέργιος του Ιωάννη 175
Δασκαλάκης Μιχαήλ του Γεωργίου 39
Δεσδενάκης Ανδρέας του Εμμανουήλ 57
Δούλης Ευάγγελος του Παναγιώτη 161
Δραμουντάνη Καλλιόπη του Ζαχαρία 156
Ιερωνυμάκης Νικόλαος του Γεωργίου 150
Καλλέργης Νικόλαος του Ιωάννη 518
Κασωτάκης Νικόλαος του Ιωάννη 213
Νινιράκης Στέργιος του Ιωάννη 152
Ξυλούρης Ιωάννης του Αριστοτέλη 383
Πασπαράκης Ιωάννης του Δημητρίου 222
Στεφανάκης Γεώργιος του Κωνσταντίνου 474
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΟΡΤΥΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΓΟΡΤΥΝΑΣ  
Γρεβετζάκη Ειρήνη του Αλεξάνδρου 32
Κουρμούλης Γεώργιος του Εμμανουήλ 127
Λαζανάκης Αντώνιος του Γεωργίου 135
Λαμπράκης Ηρακλής του Εμμανουήλ 338
Λουπάκης Γεώργιος του Φανουρίου 93
Μανουσάκης Παναγιώτης του Αλκιβιάδη 139
Νεονάκης Χαρίλαος του Εμμανουήλ 316
Πηρουνάκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη 461
Σκουλά Αγάπη του Εμμανουήλ 66
Σφακιανάκης Παναγιώτης του Ιωσήφ 216
Τσικνάκης Γεώργιος του Δημητρίου 241
Φανουράκη Αικατερίνη του Εμμανουήλ 88
Χαριτάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ 312
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΦΙΝΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΟΦΙΝΑ      
Αγριμάκη Νίκη του Μιχαήλ 289
Γενιτσαρίδης Γεώργιος του Βασιλείου 304
Δασκαλάκης Μιχαήλ του Βαρδή 318
Κιρκίνη Μαριάννα του Βασιλείου 188
Κουμιανάκης Ευάγγελος του Αριστείδης 164
Λεγγέτσης Απόστολος του Εμμανουήλ 402
Μερκουλίδου Κυριακή Αναστασίου 215
Παπαδάκης Αντώνιος του Ιωάννη 200
Πλεύρη Μυρέτα του Μάριου 266
Στρατάκη Βασιλεία του Γεωργίου 110
Τσατσάκης Γεώργιος του Αβραάμ 232
Φραγκάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ 314
Χατζάκης Αντώνιος του Τίτου 401
 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΟΥΒΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΡΟΥΒΑ
Κουτεντάκης Παύλος του Φραγκίσκου 391
Σπινθούρη Ειρήνη του Σπυρίδωνα 47
Τσιμπλοστεφανάκης Φραγκίσκος του Γεωργίου 190
Φουκάκης Γεώργιος του Ελευθερίου 105
 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Δρετάκης Ιωάννης του Κωνσταντίνου 126
Ζαχαριάκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ 18
Καμπιτάκη Γεωργία του Θωμά 73
Παπαδάκης Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου 75
Πελεκανάκη Ελένη του Δημοσθένη 72
Πελεκανάκης Δημοσθένης του Ευαγγέλου 116
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Βασιλάκης Εμμανουήλ του Ηρακλή 61
Γαργανούρης Βασίλειος του Ιωάννη 54
Πασπαράκης Νικόλαος του Ιωάννη 14
Τσουρακάκης Χαράλαμπος του Νικολάου 34
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΚΥΡΙΛΛΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΚΥΡΙΛΛΟΥ
Ερωτοκριτάκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη 12
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ
Γαβαλετάκης Νικόλαος του Δημητρίου 26
Ηλιάκης Μιχαήλ του Γεωργίου 31
Μερτζανάκης  Στυλιανός του Μιχαήλ 69
Σαβουιδάκης Δημήτριος του Παύλο 39
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΟΥΖΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΟΥΖΟΥ
Λαζανάκης Άρης του Μύρωνα 13
Λαζανάκης Εμμανουήλ του Νικολάου 41
Πηρουνάκη Στυλιανή του Αποστόλου 1
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΑΚΡΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΩ ΑΚΡΙΩΝ
Μαυρογιαννάκης Γεώργιος του Βασιλείου 58
Πλεύρη Αθανασία του Εμμανουήλ 35
Χατζησυμεών Μαγδαληνή του Ιωάννη 28
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΜΟΥΛΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΩ ΜΟΥΛΙΩΝ
Βλασιάδης Βασίλειος του Ιωάννη 16
Κορνιλάκης Θωμάς του Εμμανουήλ 6
Νινιράκης Εμμανουήλ του Ιωάννη 83
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΕΣΩΚΑΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΠΕΣΩΚΑΡΙΟΥ
Δασκαλάκη Άννα του Μιχαήλ 6
Πετράκης Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου 31
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΗΜΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΗΜΙΟΥ
Κοσόγλου Δημήτριος του Γεωργίου 68
Κουτσαυτάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ 105
Μαυρογιαννάκης Βασίλειος του Στυλιανού 22
Σφακιανάκη Αμαλία του Ανδρέα 40
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΓΙΟΝΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΓΙΟΝΙΑΣ
Αθουσάκης Νεκτάριος του Νικολάου 120
Καδιανάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ 67
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
Τσικνάκης Γεώργιος του Στυλιανού 10
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
Μιχελάκη Μαρίνα του Εμμανουήλ 8
Χαριτάκης Μιχαήλ του Ανδρέα 34
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΓΕΡΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΕΡΓΕΡΗΣ
Δασκαλάκης Μιχαήλ του Ζαχαρία 107
Ζερβακάκης Γεώργιος του Μιχαήλ 54
Μισιρλάκη Βασιλεία του Παύλο 106
Χαλκιαδάκης Φανούριος του Θεμιστοκλή 81
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΚΑΓΚΑΛΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΚΑΓΚΑΛΩΝ
Αδικημενάκη  Αναστασία του Ανδρέα 7
Ξυλούρης Γεώργιος του Ανδρέα 53
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΟΥΝΥΣΙΟΥ
Αγριμάκη Ευανθία του Γεωργίου 24
Κουγιουμουτζάκης Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου 46
Τζαγκαράκης Εμμανουήλ του Σπυρίδωνα 30
Φασουλά Γεωργία του Γεωργίου 6
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΥΛΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΟΥΛΙΟΥ
Κακουλάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη 4
Τσαφαντάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ 46
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΡΑΝΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΡΑΝΙΟΥ
Ρουμελιώτης Εμμανουήλ του Χρήστο 14
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΡΩΝ
Παπαδάκης Σταύρος του Στυλιανού 72
Πατέτσος Βασίλειος του Ανδρέα 69
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ
Αρβανιτάκης Σταύρος του Γεωργίου 61
Καράτζη Ερμιόνη του Νικολάου 23
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ
Γκιαουράκης Ιωάννης του Γεωργίου 18
Λαζανάκη Γαρυφαλιά του Γεωργίου 3
Μελαμπιανάκης Φώτιος του Χρήστο 20
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΑΜΟΥΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΑΜΟΥΣ
Βαρδάκη Μαρία του Ανδρέα 23
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΥΒΡΙΤΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΥΒΡΙΤΟΥ
Ζαχαριουδάκης Γεώργιος του Ιωάννη 25
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΣΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΝΑΣΟΥ
Τιτάκη Στυλιανή του Γεωργίου 30
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
Κοζωνάκης Μιχαήλ του Ιωάννη 14
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΩΡΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΩΡΑΣ
Πατάκης Στυλιανός του Παντελή 34
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΙΝΙΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΙΝΙΑ
Αστρινάκης Μιχαήλ του Γεωργίου 8
Σαλούστρου Άννα του Νικολάου 10
Στεφανάκης Χαράλαμπος του Γεωργίου 76
Φαραγκουλιτάκη Ελένη του Μύρωνα 5
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΚΑΡΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΟΚΑΡΑ
Κουτσάκης Μύρων του Δημητρίου 92
Μόσχαρη Ελισάβετ του Δημητρίου 14
Παπαδόπουλος Πρόδρομος του Κωνσταντίνου 42
Χαλκιαδάκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ 63
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΒΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΑΒΙΩΝ
Καραταράκης Εμμανουήλ του Γεωργίου 27
Στερνάρας Γεώργιος του Βασιλείου 12
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΡΝΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΕΡΝΩΝ
Βακωνάκη Μαρία του Ανδρέα 59
Βασιλάκη Ευαγγελία του Ελευθερίου 9
Καλλέργη  Περσεφώνη του Ιωάννη 2
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΟΛΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΟΛΩΝ
Λιλίτσης Βασίλειος του Μιχαήλ 65
Τζαγκαράκης Ελευθέριος του Εμμανουήλ 52
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΟΥΣΤΟΥΛΙΑΝΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΟΥΣΤΟΥΛΙΑΝΩΝ
Δαριβιανάκη Μαρία του Εμμανουήλ 8