Εκλογές 2014: Οι σταυροί προτίμησης του συνδυασμού «ΓΟΡΤΥΝΙΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ» του κ. Μιχάλη Δαριβιανάκη

403

 

Μιχαήλ Δαριβιανάκης του Αντωνίου, υποψήφιος Δήμαρχος    
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
     
1.   (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας) Αστρινάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ 283
2.   (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας) Βλασιάδης Στέφανος του Μιχαήλ 244
3.   (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας) Γαβαλάκης Ιωάννης(Γαβαλάς) του Χαριλάου 168
4.   (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας) Δασκαλάκης Νικόλαος του  Κωνσταντίνου 189
5.   (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας) Δρετάκης Μιχαήλ του Κωνσταντίνου 147
6.   (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας) Καζινάκης Νεκτάριος του Εμμανουήλ 350
7.   (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας) Καλυβιανάκη Ουρανία του Μιχαήλ 70
8.   (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας) Καταντωνάκης Μιχαήλ του Αντωνίου 139
9.   (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας) Κοκολάκης Ελευθέριος του Μιχαήλ 332
10. (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας) Κοκολάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη 318
11. (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας) Παρανυχιανάκης Στέφανος του Ζαχαρία 367
12. (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας) Προβίδης Γεώργιος του Σπυρίδων 273
13. (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας) Σεληνιωτάκης Νεκτάριος του Ιωάννη 208
14. (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας) Σκουλάς Νεκτάριος του Νικολάου 409
15.(εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας) Φωτάκης Γεώργιος του Ματθαίου 491
     
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΟΡΤΥΝΑΣ    
1.   (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας) Βρυσανάκης Ιωάννης του Νικολάου 361
3.   (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας) Δαριβιανάκης Αριστείδης του Νικολάου 237
4.   (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας) Διαλεκτάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου 262
5.   (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας) Καλογιαννάκης  Κωνσταντίνος του Νικολάου 150
2.   (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας) Καπετανίδου Μαγδαληνή του Ανέστη 116
6.   (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας) Λαμπρογιαννάκης Μιχαήλ του  Θεόφιλος 376
7.   (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας) Λιοδακάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ 500
8.   (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας) Μελαμπιανάκης Ανδρέας του Ιωάννη 110
9.   (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας) Μουλιανάκης Γρηγόριος του Αντωνίου 782
10. (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας) Ξημεράκης Στυλιανός του Ιωάννη 158
11. (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας) Παπαδοπούλου Ελευθερία του Κωνσταντίνου 397
12. (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας) Πατσουράκης Περικλής του Γεωργίου 148
13. (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας) Παυλάκη Φρυσούλη Μαρία του Σταύρου 361
14. (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας) Πρεκατσουνάκης Νεκτάριος του Στυλιανού 647
15. (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας) Σταυρακάκης Ιωάννης του Νικολάου 351
     
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΦΙΝΑ    
1.   (εκλογική περιφέρεια Κόφινα) Ανδρεαδάκης Μιχαήλ του Κωνσταντίνου 429
2.   (εκλογική περιφέρεια Κόφινα) Αντωνάκης Γεώργιος του Μιχαήλ 158
3.   (εκλογική περιφέρεια Κόφινα) Βαλαβάνης Δημήτριος του Νικολάου 591
4.   (εκλογική περιφέρεια Κόφινα) Δασκαλάκης Αλέξανδρος  του Νικολάου 214
5.   (εκλογική περιφέρεια Κόφινα) Καβαλαράκης Ιωσήφ του Γεωργίου 153
6.   (εκλογική περιφέρεια Κόφινα) Λουπάκης Χρήστος του Εμμανουήλ 132
7.   (εκλογική περιφέρεια Κόφινα) Σταματάκης Δημήτριος του Νικολάου 349
8.   (εκλογική περιφέρεια Κόφινα) Σφακιανάκη  Ντελάκη Μαρία του Κωνσταντίνου 479
9.   (εκλογική περιφέρεια Κόφινα) Σφακιανάκης Ιωάννης του Νικολάου 87
10. (εκλογική περιφέρεια Κόφινα) Τιτάκη Μαρία του Ευαγγέλου 142
11. (εκλογική περιφέρεια Κόφινα) Τσατσάκη Δασκαλάκη  Μαρία του Εμμανουήλ 73
12. (εκλογική περιφέρεια Κόφινα) Φουντουλάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ 399
12. (εκλογική περιφέρεια Κόφινα) Φραγκούλης Κωνσταντίνος του Ιωάννη 318
14. (εκλογική περιφέρεια Κόφινα) Χαριτάκης Γεώργιος του Μιχαήλ 280
15. (εκλογική περιφέρεια Κόφινα) Χατζάκης Τίτος του Γεωργίου 428
16. (εκλογική περιφέρεια Κόφινα) Χατζηθωμάς Νικόλαος του Αστρινού 465
     
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΟΥΒΑ    
1.   (εκλογική περιφέρεια Ρούβα) Κατσαμάνης Ζαχαρίας του Γεωργίου 357
2.   (εκλογική περιφέρεια Ρούβα) Κοσμαδάκη Αναστασία του Γεωργίου 86
3.   (εκλογική περιφέρεια Ρούβα) Ματαλλιωτάκη Μεθοδία του Εμμανουήλ 82
     
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
1.  Βλασιάδης Σταύρος του Γεωργίου   138
2.  Καμνάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου   131
3.  Καμπιτάκη Βασιλεία του Ευαγγέλου   107
4.  Σχοιναράκη Μαρίνα του Νικολάου   44
5.  Φανουράκης Δημήτριος του Γεωργίου   219
6.  Χασουράκης Κωνσταντινός του Γεωργίου   164
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Αγίου Θωμά (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας)    
1. Θεργιάκης  Εύαγγελος του Ιωάννη   91
2.. Μπαγκέρη Κυριακή του Μιχαήλ   11
3.  Πλατινάκης Γεώργιος του Ανδρέα   61
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Αγίου Κυρίλλου (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας)    
1 Ερωτοκριτάκης Νικόλαος του Στυλιανού   40
2 Σμαραγδάκη Αθηνά του Γεωργίου   19
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Αγίων Δέκα (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας)    
1.  Καταχανάκης Παύλος του Γεωργίου   36
2.  Μασαούτης Μιχαήλ του Ευαγγέλου   110
3.  Σπυριδάκη Ευφροσύνη του Εμμανουήλ   44
4.  Τσατσάκης Χρυσοβαλάντης του Χαραλάμπους   120
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Αμπελούζου (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας)    
1. Δαριβιανάκη Αθηνά του Εμμανουήλ   0
2. Λαζανάκης Χρήστος του Κωνσταντίνου   57
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Άνω Ακρίων (εκλογική περιφέρεια Κόφινα)    
1. Βασμαριδάκης Δημήτριος του Αλκιβιάδη   88
2. Δασκαλάκη Μαρίνα του Νικήτα   56
3. Καραμανώλη Αικατερίνη του Μιχαήλ   21
4. Χαιρέτης Εμμανουήλ του Μιχαήλ   24
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   Άνω Μουλίων (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβαρας)    
1. Κορνιλάκης Γεώργιος του Ιωάννη   96
2. Μανουσάκη Σοφία του Κωνσταντινού   14
3. Παπουτσάκης Μιχαήλ του Γεωργίου   50
4. Στρατιδάκη Ελένη του Γεωργίου   4
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Απεσωκαρίου (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας)    
1. Μαρκουτσάκης Ιωάννης του Μάρκου   22
2. Σκουντάκης Εύαγγελος του Οδυσσεύς   14
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Ασημίου (εκλογική περιφέρεια Κόφινα)    
1. Βασιλάκης Γεώργιος του Ιωάννη   159
2. Λαμπράκης Αριστείδης του θωμά   92
3. Στεφανάκη Σοφία του Ελευθερίου   58
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Βαγιωνίας (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας)    
1.  Αρφανάκης Ζαχαρίας του Εμμανουήλ   63
2.  Βρυσανάκης Εμμανουήλ του Νικολάου   77
3.  Δαριβιανάκη Μαρία του Γρηγορίου   5
4.  Ρογδάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ   18
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Βασιλικής (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας)    
1. Κουριδάκης Θωμάς του Ιωάννη   9
2. Μουλιανάκης Δημήτριος του Αριστομένη   65
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Βασιλικών Ανωγείων (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας)    
1. Μανωλάκης Δημήτριος του Γεωργίου   34
2. Ρουβάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου   54
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Γκαγκαλών (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας)    
1. Κρουσανιωτάκη Κυριακή του Νικολάου   10
2. Μασαούτης Ευστράτιος του Ιωάννη   4
3.  Παπαδακάκη Ευριδίκη του Ιωάννη   97
4.  Πετράκης Πέτρος του Στυλιανού   77
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Γέργερης (εκλογική περιφέρεια Ρούβα)    
1. Μασαούτη Χρυσή του Νικολάου   22
2. Σηφάκης Συμεών του Γεωργίου   147
3. Σκαφίδα Ελευθερία του Γεωργίου   12
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Διονυσίου (εκλογική περιφέρεια Κόφινας)    
1.  Καραγιαννάκη Ειρήνη του Ματθαίου   8
2.  Σταματάκης Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου   37
3.  Τζατζαράκης Ιωάννης του Βασιλείου   20
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Δουλίου (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας)    
1. Θεργιάκης Ζαχαρίας του Εμμανουήλ   21
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Λαρανίου (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας)    
1. Κοζορώνης Χαράλαμπος του Νικολάου   92
2. Σκαφίδα Παναγιώτου Ειρήνη του Γεωργίου   9
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Λουρών (εκλογική περιφέρεια Κόφινας)    
1. Λιοδάκης Αλέξανδρος του Γεωργίου   27
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Μεγάλης Βρύσης (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας)    
1. Αρβανιτάκη Σταυρωτή του Γεωργίου   13
2. Δεσδενάκης Αθανάσιος του Κωνσταντίνου   169
3. Μανουκάκης Μηνάς του Ιωάννη   65
4. Σεληνιωτάκης Δημήτριος του Μιχαήλ   16
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Μητρόπολης (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας)    
1. Καλαϊτζάκη Καουκάκη Ειρήνη του Διονύσιος   33
2. Ξαγοραράκης Εμμανουήλ του Νικολάου   8
3. Σαβοιδάκη Ελένη του Γεωργίου   6
4. Φραγκιαδουλάκης Κωνσταντίνος του Σταύρου   65
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Μιαμούς (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας)    
1. Αποστολάκη Στυλιανή του Εμμανουήλ   51
2. Λαμπράκης Δημήτριος του Ιωάννη   16
3. Λαμπράκης Ιωάννης του Αποστόλου   45
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Νιβρύτου (εκλογική περιφέρεια Ρούβα)    
1. Τσακαλάκης Αντώνιος του Ελευθερίου   49
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Πανασού (εκλογική περιφέρεια Ρούβα)    
1. Τιτάκης Δημήτριος του Χαραλάμπους   14
2. Φουκάκη Καλλιόπη του Δημητρίου   14
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Πλατάνου (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας)    
1. Ξηρουδάκης Ιωάννης του Γεωργίου   60
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Πλώρας (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας)    
1. Κτιστάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ   42
2. Παπαδάκης Κτιστάκης Στυλιανός του Εμμανουήλ   80
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Πρινιά (εκλογική περιφέρεια Αγίας Βαρβάρας)    
1. Αποστολάκης Εμμανουήλ του Παύλου   6
2. Καταντωνάκης Νικόλαος του Γεωργίου   98
3. Σφινιά Θεονύμφη του Ανδρέα   35
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Σοκαρά (εκλογική περιφέρεια Κόφινας)    
1. Βελόγλου Νικόλαος του Μαρίνου   37
2. Κατσαρός Νικόλαος του Σταύρου   146
3. Ορουτζόγλου Κωνσταντίνος του Γεωργίου   69
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Σταβίων (εκλογική περιφέρεια Κόφινας)    
1. Μανουσάκης Αγγελής του Κωνσταντίνου   55
2. Μπατζακάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου   52
3. Ψιμόπουλακης Δημήτριος του Κωνσταντίνου   27
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Στερνών (εκλογική περιφέρεια Κόφινας)    
1.  Ζουριδάκης Ιωάννης του Δημητρίου   52
2.  Μπουρμπουδάκη Σοφία του Μιχαήλ   17
3.  Παντεχάκης Γεώργιος του Ανδρέα   74
4. Σταματάκη Αθηνά  του Ανδρέα   0
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Στόλων (εκλογική περιφέρεια Κόφινας)    
1. Δασκαλάκης Ιωάννης του Αποστόλου   103
2. Μπαντουβά Μαρία του Ιωάννη   29
     
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Χουστουλιανών (εκλογική περιφέρεια Γόρτυνας)    
1. Δραγουμανάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη   10
2. Ταβερναράκης Εμμανουήλ του Σταύρου   34
3. Τσαγκαράκης Ροδάμανθυς του Σταύρου   32
4. Φραγκιαδουλάκης Αντώνιος του Φραγκίσκου   41