Ενημέρωση: ΓΑΣ Μεσαράς βόλλεϋ messara zaros
Μόνο συγχαρητήρια αξίζουν στα μικρά μας κορίτσια τις Παγκορασίδες μας οι οποίες ολοκλήρωσαν αήττητες τις υποχρεώσεις τους στον όμιλο τους πετυχαίνοντας 14 νίκες σε 14 αγώνες με την απώλεια μόλις 1 σετ.
Μια εξαιρετική επίδοση η οποία τις φέρνει την Κυριακή στις 14/4 στις 17:00 στο γήπεδο μας να υποδέχονται τον Φιλαθλητικο Ηρακλείου στον 1ο χιαστί αγώνα στην πορεία για την κατάκτηση του πρωταθλήματος.
Να είμαστε όλοι εκεί για να επιβραβεύσουμε την προσπάθεια των κοριτσιών με το χειροκρότημα μας αλλά και γιατί όντας ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ!!!
ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ!!!
ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!