Εκλογές 2014: Οι σταυροί προτίμησης των υποψηφίων του συνδυασμού «ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΩΡΑ» του κ. Νίκου Σχοιναράκη

629

 

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  
(Υποψήφιος Δήμαρχος)  
   
   
Εκλογική Περιφέρεια ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  
   
1.       Αμπουχάνης Γεώργιος του Δημητρίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας) 289
2.       Ανωγειανάκη – Νινιράκη Βαρβάρα του Εμμανουήλ (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας) 578
3.       Αποστολάκης Μιχαήλ του Νικολάου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας) 179
4.       Αρβανιτάκη – Καταχανάκη Νεκταρία του Γεωργίου (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας) 405
5.       Γαρεφαλάκης Δημήτριος του Γεωργίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας) 607
6.       Δρετάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας) 625
7.       Ζαχαριουδάκη Αθηνά του Κωνσταντίνου (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας) 238
8.       Καμπιτάκης Δημήτριος του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας) 284
9.       Κοκολάκης Νικόλαος του Ιωάννη (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας) 135
10.    Μανωλακάκης Μαρίνος του Γεωργίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας) 327
11.    Σεβαστάκη – Μασαούτη Μαλαματένια του Εμμανουήλ (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας) 163
12.    Σπαντιδάκης Γεώργιος του Ιωάννη (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας) 340
13.    Τριτσικάκης Θωμάς του Μιχαήλ (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας) 282
14.    Τσαφαντάκης Αντώνιος του Ζαχαρία (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας) 267
15.    Τσαφαντάκης Μιχαήλ του Γεωργίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας) 214
16.    Φραγκιουδάκης Γεώργιος του Ιωάννης (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίας Βαρβάρας) 230
   
   
                                          Εκλογική Περιφέρεια ΓΟΡΤΥΝΑΣ  
   
1.       Αθουσάκης Αντώνιος του Νικολάου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας) 418
2.       Βρυσανάκης Ελευθέριος του Ιωάννη (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας) 330
3.       Δαριβιανάκη Μαρία του Νικολάου (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας) 116
4.       Δασκαλάκη Άννα του Ιωάννη (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας) 337
5.       Κοκκινάκης Νικόλαος του Γεωργίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας) 423
6.       Κτιστάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας) 84
7.       Μπομποδάκης Στυλιανός του Βασιλείου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας) 650
8.       Ξαγοραράκης Εμμανουήλ του Δημήτριου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας) 254
9.       Παπαδάκη Ειρήνη του Ιωάννη (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας) 192
10.    Παπαδάκης Παντελεήμων του Αντωνίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας) 476
11.    Σαββάκης Γεωργιος του Εμμανουήλ (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας) 516
12.    Τσικνάκης Κων/νος του Στυλιανού (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας) 715
13.    Τσικνάκης Μιχαήλ του Γεωργίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας) 424
14.    Ψυχαράκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ  (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Γόρτυνας) 368
   
                                          Εκλογική Περιφέρεια ΚΟΦΙΝΑ  
   
1.       Αγγελιδάκης Κωνσταντίνος του Αριστείδη (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα) 91
2.       Αναστασάκη Γεωργία του Δημητρίου (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα) 49
3.       Αποστολάκης Δημήτριος του Χαραλάμπους (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα) 761
4.       Αρκουλάκης Μιχαήλ του Ιωάννη (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα) 197
5.       Βεϊσάκης Αρτέμης του Γεωργίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα) 493
6.       Δημητράκης Κωνσταντίνος του Μιχαήλ (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα) 124
7.       Θειακάκη Μαρία του Γρηγορίου (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα) 263
8.       Θεργιάκης Αθανάσιος του Φώτη (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα) 282
9.       Καλαϊτζάκης Χρόνης του Νικήτα (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα) 398
10.    Κρητικόπουλος Ιωάννης του Δημητρίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα) 662
11.    Κυριακάκης Ιωάννης του Γεωργίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα) 86
12.    Μαρίνου Κωνσταντίνα του Νικολάου (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα) 80
13.    Μερκουλίδης Πρόδρομος του Αναστασίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα) 155
14.    Νεονάκης Αδάμ του Λεωνίδα (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα) 86
15.    Σέγκος Κωνσταντίνος του Αντωνίου  (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Κόφινα) 287
   
   
  Εκλογική Περιφέρεια ΡΟΥΒΑ
1.       Κουτεντάκη – Μαυράκη Μαρία του Ιωάννη (Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ρούβα) 167
2.       Ματαλλιωτάκης  Νικόλαος του Ιωάννη (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ρούβα) 121
3.       Παπαδάκης Φραγκίσκος του Εμμανουήλ (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ρούβα) 107
4.       Πρινιανάκης Αντώνιος του Γεωργίου (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ρούβα) 420
5.       Φραγκιαδάκης  Μύρων του Μιχαήλ (Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Ρούβα) 213
   
Δημοτική ΚοινότηταΑγίας Βαρβάρας  
   
1.      Καλαϊτζάκης Γεώργιος του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αγίας Βαρβάρας) 190
2.      Καμνάκης Νικόλαος του Ιωάννη (Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αγίας Βαρβάρας) 324
3.      Μανωλακάκη Βασιλεία του Ευαγγέλου (Υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αγίας Βαρβάρας) 87
4.      Σχοιναράκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη (Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αγίας Βαρβάρας) 284
5.      Τιτάκη – Καρακωσταντάκη Ευαγγέλια του Αποστόλου (Υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αγίας Βαρβάρας) 236
6.      Φανουράκης Γεώργιος του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αγίας Βαρβάρας) 186
   
   
Τοπική Κοινότητα Αγίων Δέκα  
   
1.      Δαριβιανάκης Φραγκίσκος του Ηρακλή (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αγίων Δέκα ) 42
2.      Σπυριδάκης Εμμανουήλ του Αντωνίου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αγίων Δέκα ) 62
3.      Σχοιναράκη Γεωργία του Εμμανουήλ (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αγίων Δέκα) 9
4.      Τυλιανάκη Ελευθερία του Γεωργίου (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αγίων Δέκα) 11
   
Τοπική Κοινότητα Αγίου Θωμά  
   
1.      Μανουσάκης Εμμανουήλ του Γεώργιου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αγίου Θωμά) 70
2.      Σμπώκος Γεώργιος του Σάββα (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αγίου Θωμά) 57
3.      Σχοιναράκη Ευθαλία του Ζαχαρία (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αγίου Θωμά) 47
4.      Φραγκιουδάκης Ιωάννης του Γεώργιου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αγίου Θωμά) 29
   
Τοπική Κοινότητα Αγίου Κυρίλλου  
   
1.      Σηφάκης Γεώργιος του Ιωάννη (Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Αγίου Κυρίλλου) 44
   
Τοπική Κοινότητα Αμπελούζου  
1.      Λαζανάκη Εμμανουέλα του Γεωργίου ( Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αμπελούζου) 10
2.      Πηγουνάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αμπελούζου) 35
3.      Πρωτογεράκης Μιχαήλ του Ηλία (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αμπελούζου) 50
4.      Φραγκιαδάκη Αλεξάνδρα του Εμμανουήλ (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Αμπελούζου) 0
Tοπική Κοινότητα Άνω Ακρίων  
   
1.      Γαλανός Νικόλαος του Γεωργίου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ακρίων) 71
2.      Καράτζη-Χαιρέτη Χρυσοβαλάντη του Αντωνίου (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ακρίων) 97
3.      Μαρίνος Δημήτριος του Γεωργίου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ακρίων) 6
   
   
Τοπική Κοινότητα Άνω Μουλίων  
1.       Φραγκιαδάκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Άνω Μουλίων) 137
   
   
Τοπική Κοινότητα Απεσωκαρίου  
1.       Παπαδακάκης Γεώργιος του Αντωνίου ( Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Απεσωκαρίου) 64
   
   
Τοπική Κοινότητα Ασημίου  
1.       Ζαχαριουδάκη Μαρία του Αντωνίου (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ασημίου) 29
2.       Κρητικοπούλου Γεωργία του Ιωάννη (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ασημίου) 39
   
Τοπική Κοινότητα Βαγιονιάς  
1.       Βεργετάκης Νικόλαος του Νικήτα (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Βαγιονιάς) 108
2.       Λαμπράκης Εμμανουήλ του Ιωάννη (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Βαγιονιάς) 32
3.       Παραδάκης Εμμανουήλ του Δημητρίου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Βαγιονιάς) 67
4.       Φουντουλάκης Φανούριος του Νικολάου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Βαγιονιάς) 54
   
   
Τοπική Κοινότητα Βασιλικών Ανωγείων  
1.       Λυδάκης Ιωάννης του Ματθαίου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Βασιλικών Ανωγείων) 20
2.       Σμαραγδάκης Κωνσταντίνος του Θεόδωρου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Βασιλικών Ανωγείων) 95
   
   
   
   
Τοπική Κοινότητα Βασιλικής  
1.       Βιλανάκης Γεώργιος του Ευστρατίου (Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Βασιλικής) 54
2.       Σπυριδάκης Βασίλειος του Μιχαήλ ( Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Βασιλικής) 55
   
   
Τοπική Κοινότητα Γέργερης  
1.       Αναστασάκης Αντώνης του Ιωάννου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Γέργερης) 39
2.       Βοζικάκης Γεώργιος τουΛεωνίδα (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Γέργερης) 99
3.       Κρουσανιωτάκη Γαρυφαλιά του Γεωργίου (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Γέργερης) 129
4.       Ξημεράκη – Φραγκιαδάκη Μαρία του Στεφάνου (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Γέργερης) 70
   
Τοπική Κοινότητα Γκαγκαλών  
1.       Ζαβιδάκης  Γεώργιος του Ανδρέα (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Γκαγκαλών) 29
2.       Λενακάκη  –  Μαλλιαράκη Δέσποινα του Ιωάννη (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Γκαγκαλών) 69
3.       Μπομποδάκης Εμμανουήλ του Κανάκη (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Γκαγκαλών) 121
   
   
Τοπική Κοινότητα Διονυσίου  
1.       Αγριμάκης Μιχαήλ του Γεωργίου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Διονυσίου) 64
2.       Κοκκινάκη Μαλαματένια του Γεωργίου (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Διονυσίου) 1
3.       Κωσταντάκης Βασίλειος του Ιωάννη (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Διονυσίου) 92
   
Τοπικής Κοινότητας Δουλίου  
1.       Πανέρα Αναστασία του Νικολάου  ( Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Δουλίου) 16
2.       Πανέρας Παντελής του Ιωάννη  ( Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Δουλίου) 80
   
Τοπικής Κοινότητας Λαρανίου  
1.       Μπομπότης Γεώργιος του Ιωάννη ( Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας  Λαρανίου) 31
2.       Σταυρόπουλος Βασίλειος του Παναγιώτη ( Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας  Λαρανίου) 88
   
Τοπικής Κοινότητας Λουρών  
1.       Ηλιάκης Κωνσταντίνος του Σταύρου ( Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας  Λουρών) 11
2.       Στρατιδάκης Αδάμ του Αντωνίου  ( Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας  Λουρών) 71
   
Τοπική Κοινότητα Μεγάλης Βρύσης  
1.       Δασκαλάκης Ζαχαρίας του Αδαμάντιου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Μεγάλης Βρύσης) 127
2.       Μαλιαράκη Ελευθερία του Σταύρου (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Μεγάλης Βρύσης) 12
3.       Σεβαστάκη Χαρίκλεια του Εμμανουήλ (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Μεγάλης Βρύσης) 50
4.       Σεληνιωτάκη Ειρήνη του Εμμανουήλ (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Μεγάλης Βρύσης) 101
   
Τοπικής Κοινότητας Μητροπόλεως  
1.       Μελαμπιανάκης Δημήτριος του Εμμανουήλ (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Μητροπόλεως) 49
2.       Περγιανάκης Εμμανουήλ του Αντωνίου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Μητροπόλεως) 11
3.       Ρουκουνάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Μητροπόλεως) 21
4.       Σχοιναράκη Αναστασία του Ιωάννη (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Μητροπόλεως) 38
   
Τοπικής Κοινότητας Μιαμούς  
1.       Γρηγοράκης Δημήτριος του Ιωάννη (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Μιαμούς) 90
2.       Λαμπράκης Φίλιππος του Εμμανουήλ (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Μιαμούς) 14
3.       Πομποδάκη Νεκταρία του Εμμανουήλ (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Μιαμούς) 2
   
  Τοπική Κοινότητα Νυβρίτου  
1.       Χριστοδουλάκης Φραγκίσκος του Ευσταθίου ( Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Νυβρίτου) 96
   
Τοπική Κοινότητα Πανασού  
1.       Ματζουρανάκης Ανδρέας του Γεωργίου ( Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας  Πανασού) 37
2.       Χουστουλάκης Πέτρος του Μιχαήλ ( Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας  Πανασού) 59
   
   
Τοπική Κοινότητα Πλατάνου  
1.       Κυπράκης Γεώργιος του Νικολάου ( Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας  Πλατάνου) 94
2.       Μηναδάκης Σταυρος του Δημητρίου ( Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας  Πλατάνου) 17
   
Τοπική Κοινότητα Πλώρας  
1.       Καλλέργης Ιωάννης του Ευαγγέλου ( Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας  Πλώρας) 54
   
Τοπική Κοινότητα Πρινιά  
1.       Περιστέρης Αντώνιος του Νικολάου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Πρινιά) 29
2.       Ροδουσάκη Ελένη του Γεωργίου ( Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Πρινιά) 0
   
Τοπική Κοινότητα Σοκαρά  
1.       Αντωνάκης Αναστάσιος του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Σοκαρά) 17
2.       Κυριακάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Σοκαρά) 49
3.       Μπιμπάκης Εμμανουήλ του Δημητρίου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Σοκαρά) 22
4.       Στειακάκη – Σέγκου Γεωργία του Βασιλέιου (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Σοκαρά) 67
   
   
Τοπική Κοινότητα Σταβιών  
1.       Δασκαλάκης Γεώργιος του Μιχαήλ (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Σταβιών) 79
2.       Κοκκινάκης Γεώργιος του Νικολάου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Σταβιών) 108
3.       Μηναδάκης Νικόλαος του Άγγελου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Σταβιών) 9
4.       Παπαδάκη – Σχοιναράκη Δέσποινα του Αλεξάνδρου (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Σταβιών) 17
   
Τοπική Κοινότητα Στερνών  
1.       Καλπαδάκη Χαριστή του Ιωάννη (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Στερνών) 0
2.       Ντέρτζης Αντώνιος του Ιωάννη (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Στερνών) 36
3.       Σκουλάς Ευστράτιος του Γεωργίου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Στερνών) 27
   
Τοπική Κοινότητα Στόλων  
1.       Βαρδάκης Ανδρέας του Γεωργίου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Στόλων) 101
2.       Καραπαναγιώτης Ανδρέας του Στυλιανού (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Στόλων) 48
3.       Μιχελάκη Ειρήνη του Γεωργίου (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Στόλων) 23
   
Τοπική Κοινότητα Χουστουλιανών  
1.       Μπακαντάκης Εμμανουήλ του Σταματίου (Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Χουστουλιανών) 27
2.       Τσαγκαράκη Χρυσή του Νικολάου (Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Χουστουλιανών) 53