Δημοτικές εκλογές 2014: Οι σταυροί προτίμησης των υποψηφίων του συνδυασμού «ΦΑΙΣΤΟΣ ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ» της κ. Μαρίας Πετρακογιώργη

1751

 

ΦΑΙΣΤΟΣ ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ  
   
ΠΕΤΡΑΚΟΓΙΩΡΓΗ – ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ  
 
ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ  
   
   
   
   
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΡΟΥ  
ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΡΟΥ) 237
ΒΕΪΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΡΟΥ) 117
ΡΟΜΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΡΟΥ) 422
ΣΗΦΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΡΟΥ) 169
ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΡΟΥ) 287
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣIOΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΡΟΥ) 429
     
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ  
ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 130
ΒΕΪΣΣΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΜΑΣΤΕΡΣΕΦ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 123
ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΑΤΡΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 380
ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ – ΡΗΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 301
ΚΑΜΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 539
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 101
ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 704
ΚΕΦΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 354
ΚΟΥΛΕΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 847
ΚΡΟΥΠΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 323
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 686
ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 424
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 789
ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 381
ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΣΟΦΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 373
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΟΡΦΑΝΟΜΙΧΑΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 182
ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 245
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΚΟΥΓΚΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 290
ΠΟΥΛΙΝΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΠΑΠΑΓΙΩΡΓΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 162
ΣΕΡΒΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 471
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 383
ΣΤΑΘΟΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΑΨΑΛΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 446
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 78
ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 152
ΦΑΡΑΓΚΟΥΛΙΤΑΚΗ ΕΥΣΕΒΕΙΑ (EΦΗ-ΜΠΑΞΕ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 579
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΙΡΩΝ) 499
     
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ  
   
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 160
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 392
ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 121
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 105
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 126
ΚΑΛΛΙΟΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 484
ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 618
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 327
ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΝΙΑΣ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 1195
ΜΑΡΑΚΗ – ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 239
ΜΑΡΑΚΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 372
ΜΑΡΑΚΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 181
ΞΗΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΑΓΡΟΤΗΣ-ΜΟΝΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 398
ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 224
ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 930
ΣΑΪΤΗ – ΜΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 266
ΣΚΑΝΤΖΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 252
ΣΠΕΤΣΩΤΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 466
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 58
ΦΑΣΟΜΥΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 1239
ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 539
ΦΙΤΣΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΕΡΔΙΚΟΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ) 537
   
   
   
   
Δημοτική Κοινότητα Ζαρού  
ΓΙΑΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΣΑΝΤΑΡΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 174
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΜΙΧΑΗΛ 111
ΛΕΜΟΝΑΚΗ – ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 194
ΛΙΤΙΝΑ – ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΝΤΩ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 100
ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 148
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 151
   
Δημοτική Κοινότητα Μοιρών  
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΟΡΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 327
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ – ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ (ΠΕΛΛΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 305
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 81
ΠΕΤΡΑΚΗ – ΝΙΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 412
ΡΗΓΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 310
ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 133
   
Δημοτική Κοινότητα Τυμπακίου  
ΚΥΔΩΝΑΚΗ-ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 433
ΜΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 178
ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 301
ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ- ΜΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 286
ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 538
ΤΣΙΚΑΛΑΚΙΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 330
   
   
   
   
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ  
   
Τοπική Κοινότητα Αληθινής  
ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ 41
ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 13
   
Τοπική Κοινότητα Αντισκαρίου  
ΓΙΑΝΝΕΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 29
ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 16
ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 77
ΣΠΙΘΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 63
   
Τοπική Κοινότητα Βοριζίων  
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 192
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11
ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 43
ΦΑΡΑΓΚΟΥΛΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΥΡΩΝ 5
   
Τοπική Κοινότητα Βώρρων  
ΓΚΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 52
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 27
ΝΤΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 65
ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 93
   
Τοπική Κοινότητα Γαλιάς  
ΜΠΑΜΠΙΟΝΙΤΑΚΗ – ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 71
ΜΠΑΜΠΙΟΝΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 63
ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 79
ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 67
   
Τοπική Κοινότητα Γρηγοριάς  
ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 94
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 8
   
Τοπική Κοινότητα Καμαρών  
ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ 36
ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 66
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8
ΧΑΤΖΑΚΗ – ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 26
   
Τοπική Κοινότητα Καμηλαρίου  
ΝΙΚΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 33
ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 38
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 35
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1
   
Τοπική Κοινότητα Καστελλίου  
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ 25
ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 99
ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 5
   
Τοπική Κοινότητα Κλήματος  
ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 60
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 25
   
Τοπική Κοινότητα Κουσέ  
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9
ΞΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 8
   
Τοπική Κοινότητα Λαγολιού  
ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6
ΣΕΛΙΑΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 25
   
Τοπική Κοινότητα Μαγαρικαρίου  
ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 29
ΓΚΕΒΙΖΟΥΔΗ – ΚΟΥΓΙΟΥΜΙΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 16
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 10
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ 162
   
Τοπική Κοινότητα Μορονίου  
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 50
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΑΓΑΠΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 7
ΡΕΜΙΔΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1
ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 86
   
Τοπική Κοινότητα Περίου  
ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24
ΤΥΡΑΚΗ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΗ (ΑΓΓΕΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 3
   
Τοπική Κοινότητα Πετροκεφαλίου  
ΜΑΝΙΑΚΑΚΗ AΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 80
ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΤΖΩΝΗΣ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 33
ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ – ΣΑΡΙΔΑΚΗ EΛΛΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 30
   
Τοπική Κοινότητα Πηγαϊδακίων  
ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 3
ΛΕΝΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 7
ΜΟΥΣΑΔΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 28
ΠΑΥΛΙΔΗ – ΤΣΑΒΟΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΗΝΑ 8
   
Τοπική Κοινότητα Πιτσιδίων  
ΚΑΡΑΝΔΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ 97
ΛΑΤΖΟΥΡΑΚΗ – ΣΠΙΝΘΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 51
ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 33
ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ – ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ 32
   
Τοπική Κοινότητα Πόμπιας  
ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 25
ΜΠΑΣΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 69
ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΙ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 246
   
Τοπική Κοινότητα Ρουφά  
ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 1
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ τουΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24
   
Τοπική Κοινότητα Σίβα  
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ 58
ΔΡΟΧΙΟΥ – ΔΑΛΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43
ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 60
   
Τοπική Κοινότητα Σκουρβούλων  
ΒΑΦΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 17
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 29
ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 31
ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ 53
   
Τοπική Κοινότητα Φανερωμένης  
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 24
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 101
ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 73
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ 27